Hakkımızda

IDAS merkezi Manchester’da bulunan, müşterilerinin geleceğine yön veren, uluslararası danışmanlık ve ticaret şirketidir. IDAS, zorlukların üstesinden gelmek ve fırsatları yakalamak için tutkuyla ve müşterileriyle birlikte bir bütün olarak çalışır. Kurulduğundan bu yana iş geliştirmede öncü olan IDAS tüm paydaşlarına fayda sağlamayı amaçlayan dönüşümsel bir yaklaşımı benimser. IDAS sürekli daha iyi, daha hızlı ve daha kalıcı çözümler sunarak müşterilerinin büyümelerine, sürdürülebilir rekabet avantajı oluşturmalarına ve olağanüstü başarılar elde etmelerine katkı sağlar. Uluslararası ticaret yapıyor veya yapmak istiyorsanız, IDAS tüm taraflar arasında şeffaf, ilkeli ilişkiler kurulmasını sağlar ve kazan-kazan ilkesiyle paydaşları için güvenilir bir köprü vazifesi görür. Küresel pazarda bir çok ülkede çalışmaları olan İngiltere merkezli IDAS, İngiltere’de faaliyet gösterip Türkiye’nin potansiyelinden faydalanmayı ya da Türkiye’de faaliyet gösterip İngiltere pazarında ürünlerinin yer almasını hedefleyen müşterileri için, ticaret ve süreç yönetimi konusunda uzmanlaşmış özel deneyimli ekiplere sahiptir. Özellikle iki ülke hakkındaki bilgi ve deneyimi ile birçok müşterisine başarılı ve geniş bir hizmet portföyü sunan IDAS bunun neticesinde İngiltere ve Türkiye’de faaliyet yürüten birçok firmanın dikkatini çekerek güvenilir bir yol arkadaşı olarak öne çıkmıştır. IDAS sektörün en iyisi olan ya da olmayı hedefleyen şirketlerin en doğru fırsatları yakalamaları ve önlerindeki engelleri kaldırmaları için yanlarında olmaya devam etmektedir.

Vizyonumuz

Geleceğin küresel ticaret anlayışına değer katarak yön veren ve iş yaptığı toplumlara fayda sağlayan lider bir kuruluş olmak.

Misyonumuz

Küresel ticarette sürekli değişen ve dönüşen ihtiyaçlar karşısında, müşterilerimiz ile bütünleşik olarak çalışarak doğru, hızlı, yenilikçi, güvenilir, rekabetçi ve sürdürülebilir çözümlerle müşterilerimizin sektörlerinde olağanüstü fark yaratarak lider olacağı sonuçlar ortaya çıkarmaktır.

İlkelerimiz

idas-logo-back-04

Neden IDAS?

IDAS, iş dünyasında uluslararası ticaret potansiyelinin artması amacıyla kurulmuş müşterileri için heyecan ve tutku ile çalışan alanında öncü bir kuruluştur.

IDAS geleceğine yön vermek isteyen müşterilerine yardımcı olarak sektörlere yeni standartlar getirmelerini sağlar.

IDAS işletmenizin uluslararası pazarlarda varlık gösterebilmesi, sağlıklı büyümesi ve mevcut potansiyelini iyi değerlendirmesi için çözümler ve yeni fırsatlar sunar.

IDAS, müşterilerinin mahremiyetini korur, tarafsızlık ve bağımsızlık ilkelerinden ödün vermez ve müşterilerinin çıkarlarını her türlü düşüncenin önünde tutar.

IDAS, müşterilerinin hızla değişen gereksinimlerine aynı hızla cevap verebilmek amacıyla sürekli olarak dünyadaki sektörel, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip eder, en iyi örneklerden ve deneyimlerden faydalanır.

IDAS ürettiği çözümlerin kalite ve içeriklerinde dünya standartlarından ödün vermezken, bu çözümlerin yerel şartlarda uygulanabilir ve sürdürülebilir olmasına da dikkat eder.

IDAS müşterinin gereksinimlerini karşılarken onların beklentilerini aşmayı hedefler.

IDAS müşterileri ile karşılıklı saygı ve güvene dayalı uzun soluklu ilişkiler kurmayı hedefler.

Nasıl Yapıyoruz?

IDAS, müşterilerinin yüksek hedeflerine ulaşmaları için yenilikçi ve disiplinli bir model ile  çalışır.

İster uluslararası bir strateji geliştirmeye ister mevcut bir stratejiyi uygulamaya odaklanın, IDAS hayallerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olur.

Yıllardır edindiğimiz bilgi ve deneyim neticesinde oluşturduğumuz bu yenilikçi modelin uluslararası tüm taraflar için karlı ve memnuniyet yaratan sonuçlarının mutluluğunu birlikte yaşıyoruz.

Başarı Hikayeleri

Hakkımızda Ne Dediler?